Najlepsza drużyna to nasza rodzina

W środę 29 maja odbył się w naszej szkole Dzień Rodziny. Wszystko zaczęło się o godzinie 10.00. Zaproszeni goście, rodzice i dzieci zebrali się na sali gimnastycznej. Pani dyrektor Mirosława Bojaczuk powitała gości: wójta Gminy Belsk Duży Władysława Piątkowskiego, proboszcza parafii Lewiczyn Andrzeja Juńczyka, rodziców i dzieci.

Jako pierwsi wystąpili rodzice w inscenizacji wiersza Juliana Tuwima "Lokomotywa". Występ rodziców spotkał się z aplauzem widowni. Następnie swoje umiejętności zaprezentowały dzieci wszystkich klas od przedszkolaków po ósmoklasistów. Na zakończenie szkolny teatrzyk "Bajeczka" wystawił bajkę ze współczesnymi odniesieniami "Śpiąca królewna".

Po czym przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli wszystkim Mamom i Tatusiom życzenia z okazji ich święta. Pani dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za włączenie się w organizację Dnia Rodziny. Ogromną radość sprawiła uczniom możliwość korzystania ze zjeżdżalni - dmuchańca, która musiała być rozłożona w sali gimnastycznej z powodu niesprzyjających warunków na zewnątrz. W międzyczasie wszyscy mogli się posilać kiełbaskami z grila i słodkościami.

PSP im. UNICEF w Lewiczynie
..........................................................
Czekamy na Państwa materiały (REKLAMY, OGŁOSZENIA, ARTYKUŁY). Kontakt: reklama@nowedni.pl lub 510 005 664

Kategoria: