Sport

XIV amatorski turniej piłkarskich szóstek!

Zapraszamy do zapisów na XIV amatorski turniej piłkarskich szóstek! Zawody będą odbywać się na boisku "Orlik" w Chynowie w godzinach 8.00 - 16.00. Czekamy na pierwsze 12 drużyn. Zapisy 661-078 -644.

 

Sponsorzy wydarzenia:

Top Market Chynów

Centrum Ubezpieczeń Sulich Agnieszka Sulich 

 

Turniej odbywa się pod patronatem Gmina Chynów  i Wójta Gminy Chynów.

Kategoria: 

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie

Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął trzecie miejsce w kategorii M-50 podczas V Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie. Zawody odbyły się w Borzygniewie nad Zalewem Mietkowskim (województwo dolnośląskie). Wzięło udział 21 funkcjonariuszy reprezentujących niemal wszystkie polskie garnizony. Zawodniczki i zawodnicy mieli do pokonania 475 metrów pływania, 22,5 km jazdy rowerem oraz 5,25 km biegu.

W sobotę, 8 czerwca 2024 r. w Borzygniewie nad Zalewem Mietkowskim odbyły się V Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na dystansie 1/8 Ironman.

Kategoria: 

27 kwietnia na V Gali Sportów Walki

27 kwietnia na V Gali Sportów Walki zobaczymy 6 walk bokserskich i 2 pojedynki w Kickboxingu w formule K1.

  Zawodniczki i zawodnicy prezentujący się w ringu przyjadą m.in.z Krakowa, Szczecina, Łodzi, Warszawy, Rypina, Piaseczna, Pułtuska, Radomia i Kielc.

Grójec będzie reprezentowało dwóch zawodników ćwiczących w Klubie organizatora Gali MSK Marceli Team, Kamil Sałyga I Dominik Sieradzan.

Wejściówki na Galę w formie cegiełek, Zebrane środki zostaną przekazane na dofinansowanie wakacyjnego obozu sportowego dla dzieci ćwiczących w Klubie.

Kategoria: 

Świąteczna niespodzianka

Na ostatnim środowym treningu na naszych zawodników czekała wielka świąteczna niespodzianka. Prezes naszej Akademii Piłkarskiej zaprosił na ten dzień Świętego Mikołaja. Niezapowiedziany pojawił się też psotny Grinch. Znany wszystkim siwy brodacz dla każdego piłkarza miał super prezenty - klubowe plecaki na nasze wyjazdowe mecze/sparingi oraz piłki z siatką. A to wszystko dzięki zaangażowaniu naszych sponsorów: Pana Wójta Władysława Piątkowskiego i Rady Gminy Belsk Duży oraz Firmy Eurotrans Eco Logic Polska.

Kategoria: 

Gala Sportów Walki MARCELI TEAM Fight Night IV

18.11.2023.w Grójeckim Ośrodku Kultury odbyła się IV Gala Sportów Walki w której licznie zgromadzona widownia mogła zobaczyć 8 pojedynków w ringu.

Było to 5 walk bokserskich, jedna walka na zasadach Federacji UFR (Universal Fighting Rules) 2 Walki w Kickboxingu, jedna w formule K1 a druga pokazowa w Kick Light. Publiczność mogła podziwiać zawodniczki I zawodników z Warszawy, Radomia, Pułtuska, Skarżyska, Piaseczna i Grójca. Była też walka międzynarodowa pomiędzy zawodnikami z Bułgarii i Ukrainy.

 

Kategoria: 

10 edycja turnieju tenisa stołowego

22 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Sułkowicach odbyła się jubileuszowa 10 edycja turnieju tenisa stołowego.  Znakomita, przyjazna atmosfera, emocjonujące wielosetowe pojedynki sprawiły, że ta wręcz kultowa impreza z ramienia naszego Stowarzyszenia po raz kolejny odniosła sukces i dała uczestnikom jak i obserwującym wiele radości. Turniej został podzielony na 3 kategorie:

1. Mężczyzni( 10 uczestników) w której najlepsi okazali się:

             I Miejsce: Grzegorz Sobieraj

             II Miejsce:  Lucjan Suski

Kategoria: 

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Jak co roku również i teraz zorganizujemy w naszej gminie turniej tenisa stołowego. Turniej odbędzie się 22 października w Hali przy PSP w Sułkowicach. Wszystkie informacje dostępne na plakacie. Wszystkich chętnych zapraszam do udziału w turnieju oraz do wspierania zawodników w trakcie turnieju.

Z powżaniem
Piotr Bernaciak

Kategoria: 

III Gminny Projekt „Ze sportem i bezpieczeństwem na Ty"

Już po raz trzeci we wszystkich placówkach oświatowych Gminy Błędów odbyły się dni sportu. Impreza jest organizowana z okazji Dnia Dziecka. Inicjatorem i wykonawcą projektu jest grający trener i prezes klubu GKS YABU AS Błędów Andrzej Stępniak, który wraz ze swoimi zawodnikami przeprowadził ciekawe zajęcia sportowe dla uczniów. Nagrody, poczęstunki oraz wizytę niesamowitego gościa – olimpijczyka Marcina Nowaka sfinansował Wójt Gminy Błędów Mirosław Jakubczak.  

Kategoria: 

Wygrywamy turniej „Mistrzostwa Polski Sadowników w Piłce Nożnej”

W niedzielę, 2 lipca mieliśmy przyjemność brać udział w turnieju „Mistrzostwa Polski Sadowników w Piłce Nożnej”, który organizowany był podczas XXI Pikniku w Błędowskich Sadach. Udział brało 13 drużyn. Gratulujemy uczestnictwa wszystkim drużynom.

Zapraszamy do treningów w Akademii Sportu GALAKTIKOS. W okresie wakacyjnym drużyna oldbojów trenuje w czwartki o godzinie 18 na boisku gminnym w Belsku Dużym.
Daniel Krzechowicz – tel. 504 198 135

Kategoria: 

XV amatorski turniej piłkarskich szóstek!

Zapraszamy do zapisów na XV amatorski turniej piłkarskich szóstek! Zawody będą odbywać się na boisku "Orlik" w Chynowie w godzinach 8.00 - 16.00. Czekamy na pierwsze 12 drużyn. Zapisy 661-078 -644.

 

Sponsorzy wydarzenia:

Top Market Chynów

Centrum Ubezpieczeń Sulich Agnieszka Sulich 

 

Turniej odbywa się pod patronatem Gmina Chynów  i Wójta Gminy Chynów.

 

Z poważaniem

Piotr Bernaciak

Kategoria: 

Strony