gazeta w pdf

Zobacz 233 wydanie gazety Nowe Dni

Wyniki głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu w powiecie grójeckim. Niemal 3,5 mln zł na rozwój Gminy Jasieniec!  „Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent”. Zakończono przebudowę drogi w miejscowości Żyrów gm. Chynów oraz w miejscowości Mięsy gmina Grójec. Trzech Etiopczyków ujawnionych w naczepie tira. Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 233 wydaniu gazety Nowe Dni. 

Zapraszamy do lektury:  KLIKNIJ TU.

Zobacz 230 wydanie gazety Nowe Dni

Dajcie szpitalowi działać. PROSZĘ WAS - NIE WPADAJMY W PANIKĘ. Rusza inwestycja na bloku operacyjnym w nowomiejskim szpitalu. Ekologiczny Piknik Rodzinny w Lipiu. Dożynki Powiatu Grójeckiego – Lewiczyn 2023. Narodowe Czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.  Zobacz o czym jeszcze napisaliśmy w 230 wydaniu gazety Nowe Dni.  Zapraszamy do lektury:  KLIKNIJ TU.

Zobacz 228 wydanie gazety Nowe Dni

Dlaczego tak późno zostały wznowione przyjęcia do oddziału pediatrycznego? XXI Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych. Kadra CKZiU w Nowej Wsi doskonali się na Gran Canarii. 8 sierpnia – Wielki Dzień Pszczół. Dlaczego zapylacze są tak cenne dla środowiska? XI. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej „SpłyWarka” za nami! Które owoce jedliśmy w lipcu najchętniej?

Zobacz 227 wydanie gazety Nowe Dni

Stanowisko Zarządu Powiatu Grójeckiego w sprawie SPZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą. Zaproszenie na Grójeckie Obchody Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego. 101 kierujących przekroczyło dozwoloną prędkość. Cała prawda o solarach w SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą. Przywrócić historyczny wygląd. Zanieczyszczenie wody – problem lokalny czy globalny? Nowa Radna i Nowy Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego. Muzyka w roli głównej – wystawa otwarta. 80 dni - tyle zajęło nam wyremontowanie mieszkania Kacpra.

Strony