Wręczenie pucharów i medali w Arno Cup 2020

Wójt Władysław Piątkowski uhonorował młodych sportowców. W hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Belsku Dużym odbyło się uroczyste wręczenie nagród w I edycji Turnieju Unihokeja Arno Cup.

Puchary i medale wręczał przedstawicielom wszystkich drużyn Wójt Władysław Piątkowski oraz wicedyrektor PSP im. Jana Pawła II w Belsku Dużym Ewa Szewczyk. Mimo wcześniej zakończonych rozgrywek, każda z drużyn rozegrała piętnaście meczy, podczas których padło 121 bramek.

W turnieju międzygminnym wzięło udział sześć drużyn, wśród których najlepsi okazali się zawodnicy z Publicznej Szkoły Podstawowej w Stromcu. Kolejne miejsca zajęli zespół Uczniowskiego Klubu Sportowego z Goszczyna i Publicznej Szkoły Podstawowej z Lesznowoli. Poza podium uplasowały się drużyny z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu, Publicznej Szkoły Podstawowej w Przybyszewie i Gminnego Uczniowskiego Klubu Sportowego w Belsku Dużym.
Wójt Władysław Piątkowski gratulował wszystkim zawodnikom i ich trenerom sportowej postawy i życzył kolejnych sukcesów sportowych. Dodał także, aby sport traktowali też jako wspaniały sposób spędzania czasu. Podziękował też współorganizatorom kierownikowi GOSiR Markowi Szewczykowi oraz Tomaszowi Wesołowskiemu z GUKS, a także firmie Arno S.A. za zaangażowanie w organizację całego turnieju.

Urząd Gminy Belsk Duży
Emilia Tomasiak

 

Kategoria: