ŚWIĄTECZNA MYŚLIWSKA PACZKA DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W GRÓJCU

Koła Łowieckie JENOT i CYRANKA wzięły udział w Akcji ”Myśliwska Paczka” i kolejny raz, podobnie jak w poprzednim roku uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. Jana Twardowskiego w Grójcu mieli to szczęście, że to nasza szkoła została wybrana. Z powodu pandemii i związanych z nią restrykcji panowie myśliwi z Koła Jenot: Krzysztof Czarnecki i Krzysztof Jasiński, którym towarzyszył pies gończy Rakun oraz panowie z Koła Cyranka: Grzegorz Szwech, Mariusz Majewski i Marek Rybicki przekazali na ręce wicedyrektorów ZSS prezenty dla naszych uczniów. Nasza ciekawość i cierpliwość wystawiona jest na dużą próbę… będziemy je ćwiczyć! A co nam przyniósł Mikołaj w tym roku sprawdzimy dopiero po powrocie uczniów z ferii zimowych. Jeszcze raz składamy OGROMNE PODZIĘKOWANIA dla przyjaciół szkoły, czyli Kół Myśliwskich „JENOT” i „CYRANKA”. Z niecierpliwością czekamy też na obiecane spotkania na łonie natury.

Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór.

Info.B.Lipińska

ZSS Grójec

 

 

Kategoria: