Gabinet Fizjoterapii Centrum Medyczne AXIS

Gabinet Fizjoterapii w Belsku Dużym od stycznia 2021 prowadzi działalność jako Centrum Medyczne AXIS. Świadczenia udzielane w placówce mają na celu utrzymanie zdrowia, profilaktykę i diagnostykę schorzeń oraz rozpoznanie chorób i ich leczenie, a także usprawnianie i leczenie bólu. Centrum Medyczne dysponuje nowoczesnym zapleczem diagnostycznym i zabiegowym zapewniając:
– rehabilitację,
- wizyty umawiane na konkretną godzinę,
- diagnostykę wad postawy,
-genowe testy nietolerancji pokarmowej
-iniekcje dostawowe przeciwbólowe i z kwasu hialuronowego
-diagnostykę USG, holter,
-poradnie neurologiczną, ortopedyczną, diabetologiczną, endokrynologiczną, osteopatyczną.
- profesjonalną i miłą obsługę
Wizytówką placówki nadal pozostaje rehabilitacja, a rozszerzenie działalności umożliwi  pacjentom  dostęp do specjalistów i diagnostyki w jednym miejscu. Mocną propozycją w ofercie są genowe testy nietolerancji pokarmowej. Dzięki nim możemy wyeliminować alergeny z naszej diety likwidując przez to przyczynę choroby, nie lecząc jedynie objawów za pomocą leków. Po wyeliminowaniu produktów alergennych zwiększa się odporność organizmu oraz zwiększa się skutecznie leczenie choroby skóry oraz chorób metabolicznych jak np. cukrzyca czy problemy z tarczycą.
 Centrum Medyczne Axis w ramach programu 'Zdrowe Plecy' prowadzi diagnostykę wad postawy u dzieci i młodzieży. W związku z pandemią, lockdown-em i brakiem regularnych ćwiczeń w szkołach oraz zmniejszona ilością ruchu stan zdrowia pod względem prawidłowej postawy znacznie się pogorszył. Chcąc wesprzeć rodziców i dzieci zachęcamy do wizyty w naszym Centrum.

Rehabilitacja pracuje niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 15.30.

Zapraszamy rodziców do zapisywania swoich dzieci na bezpłatne badania.  Telefon: 790210765  zachęcamy do polubienia i śledzenia naszego FB link . https://www.facebook.com/CentrumMedyczneAxis/

Kategoria: