Bezpłatne WiFi4eu w naszej Gminie

Szanowni Państwo!
Uprzejmie informujemy, że w naszej gminie zostanie uruchomiony bezpłatny dostęp do Internetu w ramach projektu WIFI4EU realizowanego przez Komisję Europejską.
Inicjatywa WiFi4EU wspiera bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu w przestrzeniach publicznych, takich jak parki, place, budynki publiczne, biblioteki, ośrodki zdrowia i muzea w gminach w całej Europie.
Już niebawem na terenie gminy Belsk Duży będzie funkcjonować bezpłatna sieć dostępu do Internetu. Zadanie zrealizowane zostało w ramach programu WiFi4Eu. Na ten cel nasza gmina pozyskała ze środków Unii Europejskiej dotację w wysokości 100% kosztów tj. 64 368 zł. Urządzenia umożliwiające dostęp do bezpłatnej sieci zostaną zamontowane w następujących lokalizacjach:

Belsk Duży
- centrum miejscowości na skwerze przy Urzędzie Gminy (na zewnątrz)
- boisko GOSIR przy ul. Szkolnej 9
- boisko PSP im. Jana Pawła II przy ul. Szkolnej 3
- teren nad zbiornikiem wodnym

Lewiczyn
- teren sportowy przy Publicznej Szkole Podstawowej im. UNICEF
Łęczeszyce
- plac zabaw przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Romualda Traugutta

Odrzywołek
- siłownia plenerowa

Rożce
- siłownia plenerowa przy strażnicy OSP

Stara Wieś
- teren sportowy przy Świetlicy Wiejskiej

Zaborów
- teren sportowy przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Ziemi Grójeckiej.

Z poważaniem,
Wójt Gminy Belsk Duży
Władysław Piątkowski

 

Kategoria: