Pomoc Wojewody Mazowieckiego dla szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą związana z przeciwdziałaniem zagrożeniu epidemiologicznemu

W związku z realizacją zadań wyznaczonych przez Rząd, Wojewoda Mazowiecki udostępnił bezpłatnie majątek Skarbu Państwa w celu przeciwdziałania zagrożeniu epidemiologicznemu spowodowanego rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 do czasu obowiązywania stanu epidemii – dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą.

Sprzęt przekazany przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie to:

1. Przepływomierz do tlenu, 20 szt.,
2. Pulsoksymetr napalcowy, 8 szt.,
3. Kardiomonitor C80, 5 szt.,
4. Kardiomonitor X3, 2 szt. ,
5. Kardiomonitor mobilny CO2 P450GE,3 szt.,
6. Pompa strzykawkowa P500, 10 szt.,
7. Dozowniki rotametryczne, 67 szt.,
8. Zestaw do terapii wysokoprzepływowej AIRVO 2Set, 20 szt.,
9. Przepływomierz tlenu 70l/min, 10 szt.,
10. Rura i komora AirSpiral, 100 szt.,
11. Kaniula donosowa rozmiar M, 70 szt.,
12. Kaniula donosowa rozmiar L, 20 szt.,
13. Reduktor do butli- 2 szt.,
14. COVID-USG Affinity 30 – 1 szt.,
15. Covid- Aparat do sztucznego oddychania (Resuscytator jednorazowego użytku AMBU SPUR II)

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Wojewodzie Mazowieckiemu za okazaną pomoc i tak niezbędne wsparcie dla naszego szpitala w celu przeciwdziałaniu oraz leczeniu pacjentów z objawami COVID i innymi schorzeniami.

SP ZOZ Nowe Miastonad Pilicą

.................................................

Bezinteresowny gest solidarności i wsparcia dla SP ZOZ Nowe Miasto nad Pilicą

Spółka z o. o. CECHINI przekazała SP ZOZ Nowe Miasto nad Pilicą 6 500 litrów wody mineralnej Muszyna. Serdecznie dziękujemy właścicielowi firmy: Panu Cechini oraz Panu Senatorowi RP Stanisławowi Karczewskiemu za pomoc w zorganizowaniu tak cennego w okresie letnim napoju.
Pragniemy podziękować również firmie Provident, z którą została podpisana umowa dotycząca przekazania dla szpitala w Nowym Mieście kwoty 10 000 zł na cele zapisane w budżecie i związane z trudną sytuacją pocovidową.
Dziękujemy wszystkim, którzy dostrzegają potrzeby szpitala związane ze skutkami ubocznymi pandemii. Szpitale potrzebują wsparcia, a każdy gest będący odbiciem bezinteresownej pomocy jest dla nas dużym wsparciem.

SP ZOZ Nowe Miasto nad Pilicą

Kategoria: