Repertuar kina GOK 2-4 lipca + Turniej gry wideo Mortal Kombat

2 Lipca, piątek
15:00 Krudowie 2
17:00 Nomadland
19:30 Mortal Kombat

3 Lipca, sobota
10:00 Turniej Mortal Kombat XL PS4
14:00 Krudowie 2
16:00 Nomadland
18:30 Mortal Kombat

4 Lipca, niedziela
13:00 Krudowie 2
15:00 Nomadland
17:30 Mortal Kombat

 

KRUDOWIE 2 (Animacja, Dubbing)
Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane… z wyjątkiem jednej rzeczy. Mieszka tam już inna rodzina: Bettermanowie. Niesamowite wynalazki, wyszukany domek na drzewie, i hektary upraw smacznych owoców – stawia ich kilka stopni powyżej Krudów na drabinie ewolucyjnej. Kiedy przyjmują Krudów jako pierwszych gości na świecie, wkrótce narastają napięcia między rodziną jaskiniową a rodziną współczesną.

MORTAL KOMBAT (Fantastyka/Akcja, Napisy)
Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi Blade, poleconą mu przez Jaxa. Ten major sił specjalnych ma takie samo dziwne znamię w kształcie smoka, z jakim urodził się Cole. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię. W świątyni Cole trenuje z doświadczonymi wojownikami Liu Kangiem i Kung Lao oraz zbuntowanym najemnikiem Kano. Wspólnie staną do walki największych mistrzów Ziemi z przeciwnikami z Zaświatów, w której stawką jest wszechświat. Ale czy Cole zdoła uwolnić swoje arcana – niezmierzoną moc we wnętrzu duszy – i zdąży nie tylko ocalić bliskich, ale i powstrzymać Zaświaty raz na zawsze?

NOMADLAND (Dramat, Napisy)
Fern (Frances McDormand) pakuje swojego vana i wyrusza w drogę jako współczesna nomadka, po tym jak w wyniku recesji straciła właściwie cały swój dotychczasowy dobytek. "Nomadland", trzeci film fabularny reżyserki Chloé Zhao, przedstawia historię Lindy May, Swankie i Boba Wellsa, prawdziwych nomadów, którzy stają się mentorami i towarzyszami Fern podczas jej podróży po rozległym amerykańskim Zachodzie.

TURNIEJ MORTAL KOMBAT XL PS4
Miłośnicy najsłynniejszego cyfrowego mordobicia - Mortal Kombat, zapraszamy do emocjonującego turnieju na konsoli PlayStation 4!
W weekend 2 -4 lipca w naszym Kinie GOK wyświetlamy najnowszą ekranizację słynnej gry wideo. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować zawody dla lokalnych graczy w Mortal Kombat XL.
 
By wziąć udział w turnieju, wystarczy wpłacić wpisowe w wysokości 10 zł na konto nr 93 1050 1025 1000 0090 9696 3286 (ING), podając swoje imię i nazwisko oraz wiek, a w tytule wpisać „Turniej Mortal Kombat”; i przyjść na godzinę 10:00 3 lipca (sobota) do Grójeckiego Ośrodka Kultury, gdzie odbędzie się losowanie kolejki uczestników. Na wszelki wypadek wydrukujcie dowód wpłaty i przynieście ze sobą.
 
Przewidziany czas: do 10 godzin (10:00 – 20:00, dwie przerwy ok. 14:00 i ok. 18:00)
Ilość graczy: 40
Minimalny wiek uczestnika: 12 lat
Nagrody: paysafe card (wartość uzależniona od liczby zgłoszeń)
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 2 lipca do godz. 18:00! Po tym terminie prosimy nie wpłacać wpisowego na konto!

Partnerzy: United Chicken, Games4U

 

Kategoria: