Profesjonalne usługi kosmetologiczne na wyciągnięcie ręki!

Rusza kolejny etap przebudowy drogi powiatowej Sadków-Lewiczyn

Inwestycja na terenie Gminy Belsk Duży. W Starostwie Powiatowym w Grójcu podpisano umowę na przebudowę drogi powiatowej na odcinku od Belska Dużego (droga przy kościele) w stronę modrzewiny. Przebudowa obejmie odcinek 1,7 km długości.

Jest to drugi etap przebudowy tej drogi, na który Powiat Grójecki otrzymał dofinansowanie z Sejmiku Województwa Mazowieckiego w wysokości 2 176 923,17 zł. Inwestycje współfinansowana jest przez Gminę Belsk Duży oraz Powiat Grójecki w kwocie 1 706 088,00 zł.

Na podpisaniu umowy obecnie byli: Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Jolanta Sitarek, Wójt Gminy Belsk Duży Władysław Piątkowski, Członek Zarządu Marzena Kołacz-Rosołowska, Skarbnik Powiatu Witold Kępka oraz przedstawiciele firmy Budromost Starachowice i Wydziału Inwestycji, Zamówień Publicznych i Rozwoju Powiatu.

Warto nadmienić, że pierwszy etap przebudowy został już zakończony latem 2022 i obejmował odcinek od Lewiczyna w kierunku Grotowa o długości 2,4 km. Inwestycja została dofinansowana w ramach Rządowego Fundusz Rozwoju Dróg w wysokości 1 823 076,83 zł.

źródło: grojec.pl

Kategoria: