Wyniki konkursu leksykalnego z języka angielskiego dla klas trzecich PSP nr 2 w Grójcu

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i umiejętności językowych uczniów, motywowanie do samodzielnej nauki języka angielskiego, podnoszenie poziomu wiedzy gramatycznej i leksykalnej, wdrażanie do rywalizacji w duchu fair play.
Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas trzecich. Wzięło w nim udział 26 osób.
Konkurs odbył się 6 maja. Uczestnicy rozwiązali test składający się z zadań zamkniętych (test jednokrotnego wyboru) w języku angielskim.
Zakres tematyczny obejmował zagadnienia z podstawy programowej dla danego etapu edukacyjnego. Zakres słownictwa: przybory szkolne, kolory, owoce, zabawki, ciało, zwierzęta, rodzina, emocje, pogoda, ubrania, dom, jedzenie, czasowniki ruchu, mój pokój, wolny czas, posiłki, warzywa, zawody.
O wygranej decydowała suma punktów uzyskanych z testu.
1. Natalia Cyngot 30p
2.Adam Barszcz 29p
3. Aleksandra Badowska 28p
Wyróżnienia:
Ivo Oszczak
Tadeusz Snopek
Alicja Chustecka
Jakub Jędrzejczak
Viktoria Eslinher
Olivia Zarzycka
Alicja Jaszewska
Fabian Niemirski
Mikołaj Kufirski
Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy.
Anna Jankowska
Justyna Banasiewicz




