KOSTECZKA DLA PIESECZKA - uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych im. ks. J. Twardowskiego w Grójcu wspierają schronisko dla zwierząt

Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu przybywa każdego roku mnóstwo zwierząt zagubionych i porzuconych przez właścicieli. W naszej szkole, już po raz czwarty zorganizowana została zbiórka karmy dla tego Schroniska. Celem akcji KOSTECZKA DLA PIESECZKA jest poprawa standardu życia zwierząt w schronisku, kształtowanie u dzieci postawy przyjaciela zwierząt, niesienia pomocy potrzebującym oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorem i koordynatorem akcji była nauczycielka pani Anna Kosela. Bardzo cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w tej akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszej szkoły. Dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną zbiórkę.

Dzielenie się tym co mamy oraz pomoc słabszym i bezbronnym – to bardzo dobry nawyk.
 

Info ZSS Grójec
http://www.szkolaspecjalna.grojec.pl/
https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-Specjalnych-w-Gr%C3%B3jcu-246029856346553/

Kategoria: