Był poszukiwany, w samochodzie ukrywał narkotyki. 37-latek przebywa w areszcie

Kryminalni z Grójca zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Poszukiwany 37-latek ukrywał blisko 52 gramy różnych substancji zabronionych. Wczoraj sąd zastosowal środek zapobiegawczy w postaci aresztu za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Grójeccy operacyjni ustalili, że mężczyzna przebywający na podległym terenie służbowym może mieć związek z przestępczością narkotykową. Dokładne sprawdzenie wykazało, że 37-latek jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności za niezapłaconą grzywnę. Funkcjonariusze ustalili miejsce ukrywania się mężczyzny i zatrzymali go w Belsku Dużym. W trakcie przeszukania osobowego reanult ujawnili blisko 52 gramy amfetaminy, mefedronu i marihuany.

W poniedziałek mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Wczoraj na wniosek prokuratury, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna pomimo, iż po zatrzymaniu zapłacił zaległą grzywnę, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Posiadanie znacznej ilości zabronionych środków zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

nadkom. Agnieszka Wojcik

Kategoria: