Szlachetna Paczka - Rejon Nowe Miasto nad Pilicą

Po raz pierwszy w historii Szlachetnej Paczki został utworzony Rejon w Nowym Mieście nad Pilicą. Mimo niewielkiej ilości wolontariuszy, robimy co w naszej mocy by dotrzeć do najbardziej potrzebujących Rodzin w naszej okolicy.  Nasza praca z Rodzinami to pierwszy krok na ich drodze do lepszego życia. Życia, którego bez Waszej pomocy nie uda nam się odmienić. Krótko mówiąc poszukujemy Darczyńców dla tych wspaniałych Rodzin.

W minioną sobotę nastąpiło otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki. Już teraz możecie wybrać swoją Rodzinę, której chcielibyście pomoc. Jak zostać Darczyńcą? Nic prostszego! Wchodzimy na stronę www.szlachetnapaczka.pl, wybieramy rejon w którym chcemy zorganizować paczkę, czytamy opisy rodzin i wybieramy tę, której potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić. Pamiętajmy, że Darczyńcą nie musi być jedna osoba - może to być grupa znajomych, sąsiadów, przyjaciół czy też zakład pracy. Im Nas więcej tym lepiej dla naszych Rodzin. Organizujemy rzeczy, których wybrana przez nas Rodzina potrzebuje najbardziej. Następnie przygotowaną i oznakowaną w odpowiedni sposób Paczkę zawozimy przed Weekendem Cudów do magazynu głównego danego rejonu. Podczas tych dwóch cudownych dni nasi wolontariusze dostarczają Paczkę do wybranej przez Was Rodziny.

Pamiętajcie, że warto pomagać. Dobro zawsze wraca ze zdwojoną siłą. Wasza pomoc jest kolejnym etapem na drodze naszych Rodzin do ich nowego, lepszego życia. Życia, które zawdzięczają bohaterom, którzy nie noszą peleryny na codzień - naszym Darczyńcom.

Izabela Witasińska

Kategoria: