Nowy Komendant Powiatowy Policji w Grójcu

W czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu odbyła się uroczystość związana z objęciem stanowiska Komendanta Powiatowego Policji. Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji insp. Cezary Popławski powołał na tą funkcję podinsp. Wojciecha Brandta.

Uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu odbyła się w sali konferencyjnej miejscowej komendy. Podczas uroczystości Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji insp. Cezary Popławski wręczył podinsp. Wojciechowi Brandtowi rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu.

W ceremonii uczestniczyli m.in. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu, Starosta Powiatu Grójeckiego Marek Ścisłowski, Wicestarosta Powiatu Grójeckiego, Dyrektor Aresztu Śledczego w Grójcu, zaproszeni goście oraz policjanci i pracownicy Policji.

Podinspektor Wojciech Brandt służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku w II Komisariacie Rejonowym Policji w Radomiu. W czasie służby w Radomiu związany był z pionem kryminalnym. W 2006 roku został zastępcą komendanta I Komisariatu Policji w Radomiu. Rok później został Komendantem Powiatowym Policji w Przysusze.

Nowy Komendant Powiatowy Policji w Grójcu ma 41 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie i Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu/RJ

02.02.2015

Kategoria: