Związki na medal
Złoci jubilaci – tak należy nazwać piętnaście par małżeńskich z gminy Nowe Miasto nad Pilicą, które przeżyły ze sobą pięćdziesiąt lat. Swój jubileusz obchodzili w 2023r.
Dostojni jubilaci, zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.




















