Profesjonalne usługi kosmetologiczne na wyciągnięcie ręki!

Przejściowe wstrzymanie przyjęć w Oddziale Pediatrycznym w SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą

Pod koniec grudnia 2022 roku w części SP ZOZ Nowe Miasto nad Pilicą, w której znajduje się Oddział Dziecięcy, wystąpiły przecieki dachu. W związku z zaistniałą sytuacją Dyrekcja SP ZOZ w uzgodnieniu ze Starostwem Powiatowym w Grójcu, przestrzegając przepisów prawa – a przede wszystkim w trosce o dobro pacjentów – podjęła decyzję o tymczasowym wstrzymaniu przyjęć chorych dzieci.

Kategoria: 

Głosowali przeciw inwestycjom w Gminie Belsk Duży

W dniu 29 grudnia 2022 roku podczas sesji Rada Powiatu Grójeckiego głosowała nad bardzo ważnym dokumentem jakim jest Uchwała Budżetowa Powiatu Grójeckiego na rok 2023. W uchwale tej decydowaliśmy jak i na co zostanie wydatkowany budżet  w kwocie 185 milionów złotych. Jestem mieszkańcem gminy Belsk Duży oraz Radnym Powiatu Grójeckiego z okręgu obejmującego gminy Belsk Duży, Błędów, Pniewy.

Kategoria: 

GALAKTIKOS na III

W minioną niedzielę braliśmy udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej OSKAR CUP Przysucha 2023. Udział brało osiem drużyn, nasi zawodnicy zajęli III miejsce. Wśród trzech najlepszych zawodników turnieju znalazł się Karol Paczkowski, najlepszy zawodnik drużyny Patryk Kowalski.
Dziękujemy organizatorom oraz zawodnikom za super zabawę.

Kategoria: 

Podziękowania

Składamy najszczersze podziękowania
i wyrazy szacunku wszystkim tym, którzy odpowiedzieli na nasz apel i stawili się
w celu oddania krwi.

Za szczególne zaangażowanie dziękujemy  
Pani Dyrektor Annie Dacce,
Pani Magdalenie Kmidowskiej-Giszce
oraz całej społeczności
CKZiU w Nowej Wsi.

Agnieszka Legucka z rodziną

 

Kategoria: 

Nadwiślański Oddział Straży Granicznej rekrutuje kandydatów do służby na terenie woj. mazowieckiego

Trwa nabór kandydatów do służby w Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej. W tym roku oddział zamierza przyjąć 160 funkcjonariuszy do siedmiu podległych sobie placówek. Dokumenty aplikacyjne można składać w siedzibie Nadwiślańskiego OSG w Warszawie oraz w placówkach Straży Granicznej w Nowym Dworze Mazowieckim, w Łodzi, w Bydgoszczy oraz w Radomiu.

 

Czekamy na kandydatów, którzy są pełnoletni, niekarani, posiadają polskie obywatelstwo i co najmniej średnie wykształcenie.

 

Kategoria: 

Strony