Wyniki konkursu leksykalnego z języka angielskiego dla klas trzecich PSP nr 2 w Grójcu
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i umiejętności językowych uczniów, motywowanie do samodzielnej nauki języka angielskiego, podnoszenie poziomu wiedzy gramatycznej i leksykalnej, wdrażanie do rywalizacji w duchu fair play.
Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas trzecich. Wzięło w nim udział 26 osób.




















