Film

FILM: Nowe drogi w Powiecie Grójeckim

Dzięki dobrej współpracy między starostwem Powiatu Grójeckiego oraz gminą Goszczyn, udało się zrealizować ponad kilometrowy odcinek drogi między miejscowościami Zbrosza Duża – Józefów. Równocześnie przy wsparciu Marszałka Województwa Mazowieckiego, wyremontowano drogę łączącą miejscowości Romanów i Długowola. Wygodna nawierzchnia znacząco poprawi komfort mieszkańców powiatu grójeckiego, korzystających z tego połączenia.
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=p1GQ8cEma6Q

Kategoria: 

FILM: Lokalni przedsiębiorcy wspierają medyków

W dobie pandemii koronawirusa lokalni przedsiębiorcy bardzo chętnie wspierają palcówki medyczne. Dzięki firmie "Faurecia" - działającej w branży motoryzacyjnej - do Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu trafiły nieodpłatnie dwa nowoczesne kontenery. W kontenerach odbywała się będzie wstępna kwalifikacja osób zgłaszających się do placówki pod kątem wirusa COVID-19. Nowoczesne ogrzewane kontenery zastąpią stojący przed szpitalem namiot oraz poprawią warunki pracy medyków i żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, pełniących służbę na terenie grójeckiego szpitala.

Kategoria: 

FILM: Z chorym dzieckiem idź do lekarza

Dzieci to najbardziej wymagający pacjenci, z jakimi lekarze mają do czynienia. W przypadku choroby dziecka niezbędna jest szybka reakcja rodziców a następnie udanie się do najbliższej placówki medycznej. W momencie pojawienia się u dziecka niepokojących objawów takich jak: wymioty, biegunka oraz utrzymująca się wysoka gorączka, należy bezwzględnie udać się na konsultację do przychodni lub szpitala.
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=IRkSsBrdt-M

Kategoria: