Zapraszamy na obchody Święta Konstytucji 3 Maja!
Zapraszamy mieszkańców Powiatu Grójeckiego do udziału w uroczystościach upamiętniających 235. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
3 maja 2026 r.
W programie:
7:45 – Zbiórka pocztów sztandarowych na dziedzińcu Kościoła św. Mikołaja Biskupa w Grójcu
8:00 – Msza Święta
9:30 – Uroczysty apel na Placu Wolności w Grójcu, w tym:
• powitanie gości
• przemówienia okolicznościowe
• wręczenie awansów i wyróżnień
• Apel Pamięci
• salwa honorowa
• złożenie wiązanek i zapalenie zniczy



















