Uroczyste Pożegnanie Absolwentów 2025/2026 w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu
24 kwietnia 2026 roku w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania absolwentów technikum ekonomicznego, technikum informatycznego, technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz technikum pojazdów samochodowych Był to dzień pełen wzruszeń, podsumowań oraz symbolicznych gestów, które na długo pozostaną w pamięci całej społeczności szkolnej.


















