Nowy Dyrektor Szpitala w Nowym Mieście
31.03.25 r, na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą została powołana Pani Małgorzata Melon.
W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Adam Balcerowicz, Przewodniczący Rady Powiatu Grójeckiego Jan Madej oraz Członkowie Zarządu Powiatu Grójeckiego: Krzysztof Fiks, Janusz Karbowiak oraz Andrzej Zaręba.




















