Miał 2,5 promila, kradzione auto i spowodował kolizję
Policjanci z Grójca zatrzymali 41-latka, który ukradł samochód i spowodował nim kolizję. Jakby tego było mało, mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
W niedzielę przed północą dyżurny grójeckiej komendy został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Armii Krajowej w Grójcu. Według zgłoszenia prawdopodobnie pijany kierowca spowodował kolizję drogową.



















