Powitanie Bohaterki
Przedstawiciele gminy Jasieniec powitali na warszawskim lotnisku im. F. Chopina sztangistkę Justynę Kozdryk, wracającą z Igrzysk Paraolimipijskich w Tokio. Pochodząca z naszej gminy reprezentantka Polski zdobyła tam brązowy medal! Swoje przygotowania i występ na paraolimpiadzie Justyna podsumowuje krótko: – Postawiłam wszystko na jedną kartę. Jestem przeszczęśliwa, że po 13 latach wywalczyłam to, na co tak ciężko pracowałam.
Drużyna Volley SKK Belsk Duży wzięła udział w międzynarodowym turnieju o Puchar Polski Amatorów
Drużyna Volley SKK Belsk Duży wzięła udział w międzynarodowym turnieju o Puchar Polski Amatorów rozegranym 27 i 28 sierpnia w Warszawie. XI Kaman Cup WorldVolley Masters oraz UCSiR Puchar Polski Amatorów odbył się na obiektach Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji. Turniej objęty został patronatem Honorowym Marszała Województwa Mazowieckiego, Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa oraz Muzeum Sportu i Turystyki. W turnieju łącznie brało udział 36 zespołów z Polski, Mongolii, Bułgarii, Rumunii, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy.
REALIZACJA PROJEKTÓW RZĄDOWEGO FUNDUSZU INWESTYCJI LOKALNYCH
Dobiega końca termomodernizacja budynku PSP w Lipiu. Obecnie prace budowlane zewnętrzne zostały wstrzymane na rzecz prac wewnątrz budynku, po to by uczniowie mogli rozpocząć zajęcia szkolne. Wymieniono lampy oświetleniowe, wybudowano nową kotłownię wraz z wymianą całego systemu grzewczego, zainstalowano fotowoltaikę. Całkowita wartość inwestycji to 804 600 zł, z czego 4 600 zł. to wkład własny gminy.
82. rocznica wybuchu II wojny światowej
Zmniejszenie zadłużenia SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą
Prośba o pomoc - potrzebna krew
Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji oddawania krwi dla 19- letniego, wspaniałego, młodego człowieka, mieszkańca powiatu grójeckiego - Piotra Lewandowskiego.
Na początku września zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Od tego czasu rozpoczęła się walka o jego zdrowie i powrót do normalnego życia.
Każda osoba, która chce pomóc Piotrowi i oddać swoją krew może to zrobić w następujący sposób:
Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 w PSP w Gołoszach
1 września 2021r., nim zabrzmiał szkolny dzwonek, społeczność szkolna z asystą pocztu sztandarowego i sztandaru uczestniczyła we mszy świętej w kościele w Błędowie.
Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 na terenie szkoły rozpoczęła się od wciągnięcia na maszt flagi państwowej i odśpiewania hymnu państwowego. Minutą ciszy uczczono pamięć poległych w II wojnie światowej.
REPERTUAR KINA GOK 10-12 WRZEŚNIA 2021
ORATORIUM KAZIMIERZ PUŁASKI w Warce
Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- …
- następna ›
- ostatnia »




















