Barwny, roztańczony Jasieniec
Festiwal Owoców w Jasieńcu, wydarzenie ludowe zorganizowane przez Gminę Jasieniec, Powiat Grójecki, Związek Sadowników RP oraz PSL, promujące sadownictwo, produkty lokalne, sztukę, rzemieślnictwo oraz regionalny potencjał ludzki spotkało się z dużym zainteresowaniem. Dziedziniec jasienieckiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa, wypełniony był m.in.




















