20-lecie Intensywnej Terapii Grójeckiej
15-ego czerwca 2020, bez większego rozgłosu, obchodziliśmy 20 -ą rocznicę utworzenia w grójeckim szpitalu Oddziału Intensywnej Terapii. Pandemia koronawirusa spowodowała że zamiast hucznego bankietu odbyło się tylko skromne okolicznościowe spotkanie z Władzami Powiatu i Zarządem szpitala. Dyplomy wręczono m.in. Pani doktor Halinie Czuchnickiej – Polkowskiej, która była pierwszym ordynatorem Oddziału aż do przejścia na emeryturę ale do dzisiaj dyżuruje i wspiera nas swoim doświadczeniem. Następnie Oddziałem kierowała Magdalena Kusztykiewicz a po niej krótko Ewa Janocha.


















