„Pożegnanie lata” w Lewiczynie
W pierwszą sobotę września panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Na obcasach" zaprosiły wszystkich na festyn rodzinny na zakończenie lata na teren sportowy przy Publicznej Szkole Podstawowej im. UNICEF w Lewiczynie.
Piknik obfitował w wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych w postaci mięsiwa z grilla, sałatek i słodkości, dmuchańca, fotobudki oraz animacji. Niespodziankę najmłodszym zafundowali także strażacy ochotnicy z OSP Lewiczyn w postaci zabawy w pianie.
Festyn objął patronatem honorowym Wójt Gminy Belsk Duży Władysław Piątkowski.



















