Zdobywamy dotację na przewozy autobusowe
Wójt Marta Cytryńska podpisała, wraz ze skarbnik gminy Anetą Kwiatkowską, kolejną umowę o dofinansowanie. Tym razem z Wojewodą Mazowieckim, dotyczącą objęcia dopłatą transportu publicznego w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych w 2023 r.
Pozyskane dofinansowanie ze środków budżetu państwa w wysokości niemal 200 tys. zł (ok. 90% kosztów zadania) dotyczy następujących linii komunikacyjnych:




















