Wolontariusze z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi z przedświąteczną wizytą w Domu Dziecka „PANDA" w Kozienicach

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” - słowa Alberta Schweitzera najtrafniej oddają ideę przyświecającą wolontariuszom działającym przy Samorządzie Uczniowskim Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi. Kolejny raz pokazali, że potrafią dawać szczęście innym i brać je od obdarowanych dla siebie. W grudniu przeprowadzili w szkole zbiórkę pieniędzy, za które zostały zakupione upominki dla podopiecznych Placówki Socjalizacyjnej – Domu Dziecka „PANDA" w Kozienicach.

Kategoria: 

Przedszkolaki odwiedziły dzielnicowego

Przedszkolaki odwiedziły Posterunek Policji w Nowym Mieście nad Pilicą. Dzieci osobiście mogły zobaczyć jak wygląda praca funkcjonariuszy. Była to również okazja do rozmowy z dzielnicowym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

 

W poniedziałek policjanci z Posterunku Policji w Nowym Mieście nad Pilicą gościli u siebie przedszkolaków. W trakcie wycieczki po posterunku mundurowi opowiedzieli w jakich sytuacjach należy dzwonić na numery alarmowe i jakie informacje są ważne dla oficera dyżurnego.

Kategoria: 

Strony