Profesjonalne usługi kosmetologiczne na wyciągnięcie ręki!

Porady

Z tego prawa Polacy rzadko korzystają. UNICEF Polska uruchamia kampanię, aby to zmienić

Prawo do nauki, wolność słowa czy zgromadzeń to jedne z wielu podstawowych praw, które przysługują Polakom. Z jednych korzystamy każdego dnia, a z innych znacznie rzadziej. Jest jednak ważne prawo, z którego korzysta zaledwie 13 procent z nas. To prawo do sporządzenia testamentu.

Kategoria: 

Jak nie przytyć w Święta Wielkanocne?

Wielkanoc to czas, kiedy razem z rodziną zasiadamy przy suto zastawionym stole. Trudno oprzeć się smakołykom, które kuszą nas pięknym zapachem i apetycznym wyglądem. Tradycyjne dania wielkanocne są bardzo kaloryczne, a wiosna coraz bliżej... Niestety, dla niektórych osób święta kończą się zazwyczaj kilkoma dodatkowymi kilogramami, przyciasną bluzeczką i wystającymi fałdkami na brzuchu. Problemy te wynikają one ze zmiany sposobu żywienia oraz małej w tych dniach aktywności fizycznej.

Kategoria: 

WRASTAJĄCE PAZNOKCIE

Uporczywy ból, uniemożliwiający normalne funkcjonowanie, sączące się rany, niekończące się infekcje bakteryjne i grzybicze... Tak na co dzień wygląda życie osób dotkniętych problem wrastających paznokci. Szacuje się, że w Polsce z tą dolegliwością żyje około 15-20% społeczeństwa. Problem ten może dotknąć każdego bez względu na wiek i płeć.

Do niedawna nie było metody leczenia wrastającego paznokcia, która pozwoliłaby skutecznie pozbyć się tego problemu. Dostępne sposoby leczenia były długotrwałe lub bardzo radykalne, a i tak, rzadko przynosiły oczekiwany efekt.

Kategoria: 

Bezpłatna Infolinia Konsumencka

Stowarzyszenie Konsumentów Polskich oraz Fundacja Konsumentów uruchamiają bezpłatną Infolinię Konsumencką, która będzie dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Od 27 stycznia br. każdy konsument, mający problem z przedsiębiorcą, może zwrócić się po darmową poradę prawną, dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 889 866.
Porady nie będą natomiast udzielane przedsiębiorcom. 
Projekt finansowany jest ze środków Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. 

Kategoria: