Zdrowie i uroda

Profesjonalne usługi kosmetologiczne na wyciągnięcie ręki!

Coraz więcej osób wybiera powrót do rodzinnego miasta ponad zgiełk i anonimowość dużych aglomeracji. Jedną z takich osób jest kosmetolog z doświadczeniem wyniesionym z najlepszych warszawskich salonów - Kasia, która postanowiła wprowadzić wielkomiejski standard usług z branży beauty w Nowym Mieście nad Pilicą. Klientki i klienci poszukujący profesjonalnego kosmetologa nie muszą już jechać do Warszawy czy Łodzi.

 

Kategoria: 

WIOSNA, WIOSNA…

WIOSNA, WIOSNA…. to zarówno czas porządków po zimie  ale czas  kiedy wszystko dookoła nas budzi się do życia, odradza się na nowo. Zachwyca nas swoją świeżością , delikatnością , blaskiem i radością.
A co z naszą cerą po okresie zimowym? Przecież my też chcemy świetnie wyglądać, patrzeć w lustro i widzieć w nim swoją piękną, rozświetloną, świeżą twarz. Co niekiedy bywa trudne ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe zimą, na brak słońca, a też często na brak odpowiedniej pielęgnacji domowej.

Kategoria: 

Zimowa Pielęgnacja w 3 Krokach

Zima to czas, kiedy nasza skóra narażona jest na ekstremalne warunki atmosferyczne. Kiedy jesteśmy na świeżym powietrzu nasza skóra narażona jest na działanie wiatru, mrozu, słońca a także zanieczyszczeń i smogu. Natomiast w pomieszczeniach na suche powietrze. Naturalna bariera hydrolipidowa  skóry zostaje poważnie osłabiona, przez co skóra staje się bardziej wrażliwa i podatna na podrażnienia.

Kategoria: