Olimpiada Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości
UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH POWIATU GRÓJECKIEGO RYWALIZOWALI SPRAWDZAJĄC WIEDZĘ EKONOMICZNĄ W ZESPOLE SZKÓŁ IM. WINCENTEGO WITOSA W JASIEŃCU
Już po raz dwunasty uczniowie szkół średnich mieli okazję spotkać się i zmierzyć swoje siły z zakresu ekonomii podczas Olimpiady Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości, która odbyła się 29. marca 2022 roku w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu.
Punktualnie o godzinie dziesiątej licznie zgromadzone grono uczestników Olimpiady serdecznie powitała Dyrektor ZS w Jasieńcu pani Dorota Nowak-Michałowska.




















