Uwaga! Komunikat ws. wody pitnej - gm. Grójec
Dziś na stronie gminy opublikowano krótki komunikat w sprawie stanu wody pitnej: " Informujemy mieszkańców miejscowości: Pabierowice, Mięsy, Wólka Turowska, Mirowice, Janówek, Lisówek - okolice Ośrodka dla Uchodźców. Częstoniew A i B, Falęcin, Kociszew, Wola Krobowska, Krobów, Marianów, Słomczyn, Gościeńczyce, że po zbadaniu próbek wody z wodociągu w Kociszewie, wskazane dla celów spożywczych jest jej przegotowanie. Woda do celów bytowych może być używana bez ograniczeń.




















