Powiatowe Centrum Medyczne w Grójcu będzie modernizowane
Władze Powiatu Grójeckiego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności lokalnej, od początku kadencji starają się modernizować i doposażać grójecki szpital. Ich starania przyniosły m.in. pozyskanie nowoczesnego tomografu komputerowego. W dniu 10 listopada 2021 r. Władze Powiatu podpisały umowę na dofinansowanie jednej z najważniejszych inwestycji. Dofinansowanie przyznano na zadanie pn.” Przebudowa Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego.




















