Radni apelują w sprawie sadowników
W czwartek 28 października 2021 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grójcu odbyła się Sesja Rady Powiatu. Jednym z tematów obrad było przyjęcie uchwały w sprawie apelu dotyczącego pomocy Państwa dla gospodarstw rolnych, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarstw sadowniczych powiatu grójeckiego. Radni Powiatu Grójeckiego obecni na posiedzeniu wspólnie podjęli uchwałę intencyjną w formie apelu.




















