„Świeć Przykładem – bądź widoczny” apelują policjanci
Grójeccy policjanci rozdawali odblaski niechronionym uczestnikom ruchu drogowego, prowadzili zajęcia profilaktyczne z dziećmi. Uświadamiali, jak ważna jest widoczność pieszych i rowerzystów na drodze. Od wczoraj, aż do marca 2021 roku policja prowadzić będzie działania prewencyjne „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM”.
W środę rozpoczęła się jesień. Jest to czas kiedy szybko zapada zmrok a dni są szare i często pada deszcz. Zmieniająca się aura, powoduje, że odległość z której kierowca może dostrzec pieszego jest coraz mniejsza.




















