Duża rekrutacja w Służbie Więziennej!
Repertuar kina Grójeckiego Ośrodka Kultury w dn. 17-19.02
ZADZIWIAJĄCY KOT MAURYCY
17.02, piątek, godz. 17.00
18.02, sobota, godz. 14.00 i 16.00
19.02. niedziela, godz. 13.00 i 15.00
zwiastun: https://youtu.be/xjn9VcD7Smk
Poszukiwani i nietrzeźwi w rękach dzielnicowych
Umowa na remont drogi podpisana
Inwestycja na terenie Gminy Belsk Duży.7 lutego 2023 r. Starosta Grójecki podpisał umowę z firmą Strabag Polska na remont drogi powiatowej Stara Wieś-Błędów przez miejscowości Skowronki i Goliany, jest to pierwsza część planowanej przebudowy drogi. Wkrótce podpisana zostanie umowa na kolejny odcinek.
W pierwszym etapie wyremontowany zostanie odcinek o długości 2,5 km w Gminie Belsk Duży.
Łączny koszt remontu ponad 2 mln zł.
Inwestycja dofinansowana jest ze środków Gminy Belsk Duży.
PG
Belskie Koło Wędkarskie podsumowało miniony rok
Przedstawiciele Belskiego Koła Wędkarskiego spotkali się na corocznym zebraniu podsumowującym ich działania w ubiegłym roku. Odbyło się ono w sobotę, 28 stycznia 2023 roku.
W 2022 roku Belskie Koło Wędkarskie, które jest opiekunem belskiego zalewu dwukrotnie dokonało zarybienia zbiornika. Odbyły się również VI Spławikowe Zawody Wędkarskie, dzięki wsparciu Wójta Gminy Belsk Duży – Władysława Piątkowskiego. Najlepszy okazał się Paweł Lepa, a BKW nagrodziło najlepszą „dziesiątkę” rywalizacji.
Policjant czujny także po służbie
Policjant wareckiego komisariatu wracając ze służby rozpoznał i zatrzymał poszukiwanego mężczyznę. 35-latek szedł ulicami Warki. Nie spodziewał się zatrzymania przez nieumundurowanego funkcjonariusza. Był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Grójcu do odbycia roku pozbawienia wolności.
Niezwykłą spostrzegawczością wykazał się policjant zespołu patrolowo-interwencyjnego wareckiej Policji. W ubiegły piątek policjant, będąc po służbie, w okolicy ulicy Wysockiego w Warce zwrócił uwagę na mężczyznę, który rysopisem odpowiadał osobie poszukiwanej.
Wycieczka dydaktyczno–krajoznawcza na ziemie sandomierskie
W dniach 31.01-01.02.2023r. uczniowie klasy II i III Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, kształcący się w zawodzie technik ogrodnik, pod opieką pani Elżbiety Kapusty i pani
Katarzyny Smolarek wzięli udział w dwudniowej wycieczce dydaktyczno – krajoznawczej na ziemie sandomierskie.
Sprawca śmiertelnego potrącenia rowerzysty zatrzymany
Policjanci z grójeckiej komendy zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzanego o śmiertelne potrącenie rowerzysty i ucieczkę z miejsca wypadku. Do tragicznego zdarzenia doszło 29 stycznia 2023 r. około godz. 19 na drodze powiatowej w Dalboszku w gminie Mogielnica. To kolejny dowód na to, że każdy, kto popełni przestępstwo, musi się liczyć z odpowiedzialnością karną. Kierowcy grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
Kolejne prace w SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą
W ramach modernizacji zasobów grzewczych, należących do SP ZOZ w Nowym Mieście nad Pilicą, przeprowadzono remont kotłowni, w której stary, zepsuty piec zastąpiono nowym, żeliwnym kotłem na paliwo stałe.
W wyniku postępowania konkursowego, przeprowadzonego 15 listopada 2022 roku wyłoniono wykonawcę, była to firma: Instalatorstwo Elektryczne i Sanitarne z Ciechanowa.
Całość zadania wyniosła 159 570,98 złotych brutto.
Strony
- « pierwsza
- ‹ poprzednia
- …
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- …
- następna ›
- ostatnia »




















