Włamał się do salonu sprzedaży, ukradł m.in. telefony
W nocy z wtorku na środę grójeccy policjanci dostali informację o włamaniu do salonu sprzedaży telefonów komórkowych w Grójcu. 48-latek został zatrzymany. Okazało się, że dokonał również innych przestępstw.
Policjanci ustalili, że złodziej włamał się do salonu wybijając szybę i ukradł telefony komórkowe oraz ich atrapy. Na miejscu pojawili się pracownicy ochrony, którzy zatrzymali sprawcę po tym jak wrócił na miejsce przestępstwa. Sprawcą okazał się znany służbowo 48-latek, który trafił do policyjnego aresztu.




















