Uczniowie Technikum CKZiU w Nowej Wsi w akcji ,,Szkoła pamięta”
Od września do końca listopada 2022 r. społeczność Technikum im. Tomasza Nocznickiego aktywnie włączała się w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki ,,Szkoła pamięta”. Szkoła realizowała szereg działań, w celu upamiętnienia ważnych rocznic, wydarzeń i postaci historycznych.
W akcję zaangażował się Samorząd Uczniowski z opiekunem, panią Marią Kocewiak a także nauczyciele: Małgorzata Bosak-Baran, Lidia Ciża, Magdalena Kmidowska-Giszka, Paulina Kopczyńska, Elżbieta Kwiatkowska, Ewa Malowaniec, Ewelina Mokosa, Karol Olszówka, Katarzyna Smolarek, Łukasz Woźniak.



















